Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csokicsöves szoliba járok, de...

Csokicsöves szoliba járok, de korábban rendes szolinál is tapasztaltam, hogy ha kinyitom a szemem szolizás alatt az egész testemet foltosnak látom?

Figyelt kérdés

Ti is ezt tapasztaltátok? Azon kívül, hogy foltosnak látom az egész testem... a lábam foltosan is barnult, de csak a lábam lesz foltos, annak ellenére hogy szolizás közben a hasamon is foltok vannak!

Vagy ez természetes? Ha folyamatosan járok egy ideig egységes lesz a lábam is?


A válaszokat előre is köszönöm!


2013. márc. 5. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsö körben leradíroznám az egész testemet, majd egy 4-5 nappal ezután kezdenék szolizni.


Ìgy nem leszel foltos.

2013. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztosan jót tesz a szemednek, ha kinyitod szolizás közben?
2013. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
EZt én is tapasztaltam. de nekem pár nap múlva eltűntek a foltok.
2013. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én csak olyan furcsának látom de tényleg mintha foltos lenne de nekem nem az egyébként.
2013. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, a radírozást megpróbálom! :)


A szememet csak azért nyitottam ki, hogy megnézzem milyennek látom a bőröm szoli közbe, miután már egyik szolizás után tapasztaltam ezeket a foltokat :)

2013. márc. 6. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!