Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BB. Krémet szeretnék vásárolni...

BB. Krémet szeretnék vásárolni, nehéz a választás, két színben láttam világos és sötét árnyalatban, nekem inkább közepes tónusú, a bőröm. Melyiket válasszam és milyen márkát?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszer láttam egy videót youtube-on, ott egy kozmetikai szakember (vagy ki a bánat :D) azt mondta, hogy ha nem tudunk dönteni egy sötét és egy világos alapozó, krém akármi között, akkor mindig inkább a világosabbat vegyük meg.


Nekem a Garnier BB krémje van meg zsíros bőrre, amivel nagyon elégedett vagyok. Valóban szépen fed, nyilván az ilyen nagyobb hibákkal nem tud mit kezdeni, de arra jó, hogy szép és üde legyen az amúgy nem túl szép arcom. Egyáltalán nem zsírosít, sőt inkább mattit (de nem szárít!). Plusz elmondom neked, ami most van tubusom, azt augusztusban vettem és még legalább a fele megvan majdnem mindennapos használat mellett... tehát 1 évig is kitart egy ilyen. Egyetlen hátrányát fedeztem fel, mégpedig ,hogy túl hamar beszívódik. Felkenem és 3-4 óra után már nem látszik belőle semmi. Ezt nagyon sajnálom benne, mert amúgy tényleg elégedett vagyok vele, még az arcom is jól viseli, ami pedig elég könnyen kipattog mindenfélétől.

2013. márc. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Világosabb az mindig jobb választás, egyébként egy jó BB alkalmazkodik a bőrszínhez, nem fog látszani. Persze ne Garniert vegyél, azok semmire nem jók, a színük sem jó, még a világos is marha sötét és semmit nem fed.
2013. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!