Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Köröm ápolás. Olvastam, hogy...

Köröm ápolás. Olvastam, hogy a lányok sokszor megnézik a körmöt egy fiún (ezen az oldalon). Szóval ti mit használtok?

Figyelt kérdés
Úgy alapjába véve semmibajom a körmeimmel, csak néha irreálisan gyorsan koszolódik. De engem inkább az érdekelne, hogy milyen köröm ápolási termékek vannak. Esetleg ti mit ajánlotok/használtok. 18\\f
2009. szept. 12. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon fontos. Rövidre legyen vágva és tiszta legyen. Ennyi, ehhez nem kell semmi különleges. Ha jól kiázik körömkefével is könnyen kijön a kosz, feltéve, ha nem vagy autószerelő. Ez utóbbi esetben sokkal többet kell törődni a kezeddel, hogy rendes kinézete legyen. Persze az nem követelmény, hogy pihepuha legyen, főleg, ha fizikai munkát végzel. Ha mondjuk száraz a bőröd a kezeden használj kézkrémet, ne rágd a körmöd. Ennyi elég, nem kell túl nagy ügyet csinálni belőle. Ha még pluszban a kezed szép formájú is és s körmeid is szép formájúak, hát az már csak hab a tortán.
2009. szept. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ezek megvannak(rendesen vágom) :) Nem rágom meg semmi ilyenek. És mivel rubik kockázom(kb 2éve) muszály is vágni mert ha nagyon hagyom megnőni akkor leszedi a matricákat a körmöm ahogy beleakad. :)

Hát így az alkaot nem tudom behatárolni, hogy mi a szép. :) De elég fényesek mindig a körmeim. Viszont ami hátrány lehet, hogy elég gyakran "tördelem" az ujjaim. :\

Igen kézkrémet használok mert rettentően száraz a kezem.

Jelenleg ez: [link]

2009. szept. 12. 18:00
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam nagyon fontos hogy mennyire ápolt a férfi keze ill. körme. elég ha gyakrabban mosod meg a kezeidet és használsz körömkefét, vagy körmreszelőt, amivel a piszkot kiszeded a körmöd alól. ne legyen túl hosszú sem a körmöd, száraz sem a kezed.
2009. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Váó! Rubik kocka! Szép, ápolt és JÁTÉKOS kezek ;) Igazi nők álma! :D (első voltam)
2009. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Öhm. Hát köszönöm a dícséretet. :)

Azért egyetlen probléma azért van vele. ha lámpafénynél alaposan megnézem akkor vannak rajta ilyen "hosszanti csíkok" amik ízületi problémákra utalnak szóval nem tesz jót ha tördelem az ujjaim :\

2009. szept. 13. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
egy fiúnak se legyen azért túl rövid a körme, az esztétikailag ronda, legyen egy 2-3 millivel hosszab mint a csont rövid, ne rágja, lehetőleg szép formára legyen reszelve, használjon valami körömerősítőt, vagy átlátszós körömlakkot, hogy legyen fénye, mert az arra utal hogy foglalkozik magával, és szerintem eszétikailag nagyon szép ha 1 fiúnak fénylik a körme, az én páromnak pl nagyon rossz a körme, és porcelán körmöt csináltatok neki minden 2. héten, mert esztétikailag szép látványt nyújt, sose szabad szégyellni a férfinak ha foglalkozik magával
2010. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!