Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen szép barna hajszínt, hajfestéket ami eltünteti a ronda sárgás szőkét? Többi lent!

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy félig szőke, félig barna vagyok most. De mivel ez nem jött be (főleg mert besárgul a hajam mindig.. valamint anyagilag sem valami kedvező, hiszen havonta lehetne festeni..) ezért, úgy döntöttem hogy teljesen barna leszek. Eredetileg is barna vagyok, elég sötét barna.

De most olyan összevissza a hajam, szóval már ronda, mindenféle szín megtalálható lassan benne. Ezt akarom eltüntetni valami erős barnával, hogy lehetőleg nagyjából mindenhol egyforma barna árnyalat legyek.

A festék ha lehet 1500ft-nál többe ne kerüljön.. :$



2013. márc. 6. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sötétebb barnával próbálkozz pl. csoki vagy gesztenye barna, hogy biztosan fedjen. (nekem a csoki a favorit) Elsőre viszont sajnos ledobhatja a hajad a festéket. Nekem 2szer is lekopott. A festék márka nagyjából mindegy. Én a L'Oreal Castingot szeretem, de az picit drágább. Schwarzkopf Perfectmousse-t is használtam párszor, az is jó. Meg még a Kallos és Garnier is.
2013. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bes Hi-fit ajánlom én mindig azt a színt kaptam tőle amit elvártam pedig én is foltos voltam sokszor mint egy dalmata:)

1800 ft oxival kb jó nagy adag nekem vállig érő hajamra 2x elég,persze ez egyénfüggő.

www.besh.hu


itt olvashatsz róla,én nagyon szeretem,most a színezőit használom,én is szőkéről lettem barna,de elég a színezés ha dobja le a szőke a barnát:)

Először amúgy 4.56-os mahagóni barnával festettem ezt szép vöröses barna, ez ment 4 alkalommal,tegnap viszont világosbarna dohány színnel festettem.

De elég bő a szín skálája,meg találja mindenki az igényét.

2013. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Syoss mahagóni barna hajfestékjét használom jó ideje, nekem nagyon bejött és múltkor 590.- volt.
2013. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!