Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudom a pattanásom...

Hogy tudom a pattanásom eltüntetni a leggyorsabban? (házi praktika)

Figyelt kérdés
A leggyorsabban szeretném eltűntetni.. de ez olyan nagy hogy nem jön belőle semii.. szoval ez nem egy átlagos pattanás, bazi nagy!! hog tudom eltűntetni, valaki esetleg tud valami jó házi praktikát?

2013. márc. 6. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk sebészi szike, vagy éles kés.


(Te kérted a leggyorsabb megoldást, amennyiben nem tetszik a válasz, legközelebb pontosabban kell majd fogalmaznod.)

2013. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Láncfűrész.
2013. márc. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bőrfertőtlenítővel mondjuk 3%-os hidrogén-peroxid folyadékkal.Patikában kérd.Ecseteld le vele,főleg az ilyen begyulladtakra jó.
2013. márc. 7. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha fontos tegyél rá alapozót, majd vegyél valami pattanásra való lemosót, azzal elmúlik egy kis idő után.
2013. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mosd meg minden regel de legalább minden második reggel szappannal! nekem használ amikor megmosom sokkal visszább megy xD
2013. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!