Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vissza lehet csinálni a...

Vissza lehet csinálni a barnát a szőkéből?

Figyelt kérdés
Már egy éve Palette perfect mousse 668-as színnel festem a hajam,nagyon szép színe van. Azonban most váltani akarok,online frizura próba progival próbálgattam hajszínt,és a világos szőke szerintem jól áll( szerintem,mondjuk akiknek mutattam vegyes véleményen voltak). Az a kérdésem,hogy ha megcsináltatom a hajam szőkére,de nem tetszik mégsem-mert igazából nem vagyok biztos magamban,hogy tényleg jól fog-e állni-vissza lehet még csinálni a szép barna színt.Jó fodrásszal csináltatnám,nem kontárral.
2013. márc. 7. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, a szőkét könnyen be lehet festeni barnára.
2013. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
668 egy vöröses szín, abból szőke akkor lesz csak ha leszívatod, még úgy is elég nehezen. Ha nem tetszik akkor be lehet festeni, de a leszívatott haj ledob minden festéket. Na meg tönkreteszi a hajad is a szőkítés.
2013. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha ledobja a festéket,akkor hogy lesz újból barna?
2013. márc. 7. 22:00
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos, hogy be lehet festeni, csak nem tudom hogy házilag is, mert a lányom is általában szőkére van festve, de a múltkor barna volt egy hónapig. Aztán mégis visszaszőkítette magát.
2013. márc. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a leszivatott haj tényleg ledob minden festéket, de csak egy ideig. narancssárgára festettem a hajam sötétvörösből, ehhez le kellett szívni. Hát az első festésnél egy hét után ledobott majdnem minden narancsot. A harmadik festésnél járok, és már csak helyenként dobja le a szőke a narancsot de ott sem lesz teljesen szőke csak világosabb, mint a többi helyen. Ismerőseim azt mondják, hogy szerintük így izgalmasabb a hajam, mert olyan mintha melíros lenne XD de szerintem még egykét festés, és már az se lesz gond...


ilyen gyakran festem: az első festés után rögtön rá egy hétre újra befestettem, mert nem bírtam elviselni, hogy kikopott, ezután pedig vártam egy hónapot az újrafestéssel. A hónap végén is szép volt, csak sokkal világosabb.:D Aztán most a harmadik festésnél igy még eléggé dobja az intenzív színt, de megvan a narancsos színe :)


Vond le a következtetést magadnak aztán vágj bele, remélem segítettem :)

2013. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! :)
2013. márc. 8. 18:43
 7/7 anonim válasza:
Vegyel vilagos szoke festeket es egy szokito porral meg egy kis hidrogen perkxiddal kererv ossze az egeszet. Es fokozatosan fesd utana mindig vilagosabb szokevel es szoke leszel.
2014. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!