Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet ilyen hajat csináll...

Hogy lehet ilyen hajat csinállni? Be kell szárítani? Vagy csavarni? (képpel)

Figyelt kérdés

ilyen hajat szeretnék,gondolom ezt be kell szárítani,vagy csavarni vagy nemtudom,a lényeg hogy nem sok tapasztalatom van a haj formázásával kapcsolatban :D segíthetnétek!

Hullámos a hajam eleve,de nem ennyire,és nekem csak a végben vanank hullámok. Ezt dajerrel(?) meg lehet csinállni? Vagy hogy? Ja és lány vagyok :)


[link]


[link]


[link]



2013. márc. 7. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
fúj de ronda gyerek.... legkönnyebben úgy tudsz ilyen rémséges frizurát elérni, hogy vizesen összeborzolod a hajad és hagyod megszáradni szárító nélkül. A végén ki se fésüld. ...
2013. márc. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Haydennek alapból ilyen :) de kis csavarással és szárítással el lehet érni :) Bár elég macerás sztem, hogy így is maradjon :)
2013. márc. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kedves első. NÁLAD SZEBB és nem ez volt a kérdés.


második,én láttan egy videot amiben valami csvarokkal csavarták a haját(?) vagy nem tudom..mondjuk lehet alapból ilyen a haja,de ha hosszabb lenne is ilyen lenne? mert nekem hosszabb valamivel és hullámos,de állitolag a rövidebb haj göndörebb. Pl 2 éve hátam közepéig érő hajam nyil egyenes volt,de most hogy vállig ér hullámos. Szal igaz hogy ha rövidebb akkor jobban hullámos?

Szóval érted :D

2013. márc. 8. 15:23
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és első nekem ezerszer jobban tetszik mint a mai "divatos" frizurák,és százszor egyedibb is szerintem.
2013. márc. 8. 15:24
 5/6 Hajni89 válasza:
Fúúúúúúúúúúúúúúúúj, de ronda!!!!!!!!!!!!!! :(
2013. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert neked is gondolom az ilyen belőtt haju páwák jönnek be. vagy akiknek hajuk sincs,csak valami kis szőr a fejükön. AZT NEM KÉRDEZTEM MI A VÉLEMÉNYED RÓLA
2013. márc. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!