Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikusnál le kell...

A kozmetikusnál le kell vetkőzni felül, ha arctisztításra (miteszer) megyek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy szál csöcsre?
2013. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láttam képeket amin le voltak felül vetkőzve és egy törölköző volt ráterítve. Kérdés,hogy arctisztításnál is le kell e venni a felsőt, vagy maradhat-e rajtam.
2013. márc. 7. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell levenni.
2013. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

többnyire igen, főleg, ha dekoltázskezelést is kérsz. egy zsákszabású, felül gumírozott felsőt kapsz, ebben leszel a kezelés ideje alatt. ha ez téged feszélyez, megmondhatod és akkor maradhatsz a ruhádban, de csak az arcod tudja majd kezelni, a dekoltázsodat se masszírozni, se krémezni, pakolással bekenni nem tudja majd.


engem nem zavar, de fázós vagyok, ezért télen volt már olyan, h inkább nem kértem dekoltázskezelést, csak ne kelljen levetkőzni, mert dideregnék egy szál pendelyben :)

2013. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én voltam olyan kozmetikusnál, akkor semmit nem kellett levenni és voltam olyannál, ahol a felsőt és a melltartót is levettem (volt egy elkülönített rész arra, hogy átöltözzek) és kaptam egy puha, gumis anyagot, amit magamra vettem, szóval csak a karjaim és a dekoltázsom egy része volt szabad. Nekem ez a levetkőzös sokkal jobban tetszett. A kozmetikus masszírozta a dekoltázsomat, vállamat, a karjaimat is, mindenféle finom krémekkel kenegette, nagyon jó volt. Ráadásul sokkal kellemesebben is éreztem magam abban az anyagban, nagyon jó volt. :) Szóval ez kozmetikus és kezelésfüggő.
2013. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esetleg akkor, ha dekoltázskezelést is kérsz, egyébként nem. viszont ha nem akarsz vetkőzni, mindenképp olyan pólóban menj, amiért nem kár, ha kicsit össze lesz kenve.
2013. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én csak arckezelést szeretnék kérni, mert tele vagyok miteszerrel.
2013. márc. 8. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!