Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoli előtt egy órával lehet...

Szoli előtt egy órával lehet bőrradírozni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nem.
2013. márc. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam heti egyszer egy finomabb radírral radírozni,és azt vettem észere hogy jobban barnulok.A szolis lány azt mondta hogy ez azért van mert az elhalt hámsejteket,le radírozom,és így friss bőrt napoztatom,másrészt ha közvetlenül előtte radírozom,akkor fel pezsdül a vérkeringésem,és jobban barnulok.(oxigén ellátottsága jobb a bőrnek.)
2013. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet, és erőssen ajánlot kimondottan erős drótkefével. a hatás nem fog elmaradni
2013. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, csak ez nem túl praktikus. Ha egy-két napot hagysz a bőrödnek a radírozás utánra és hidratáló krémet is kensz, akkor kisebb az esélye, hogy leégsz, nem barnulsz. A leradírozott, ''új'' bőrt egyenesen káros szoliztatni.
2013. márc. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!