Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiú vagyok, valaki hozzáértő...

Fiú vagyok, valaki hozzáértő segítene mikor milyen sorrendben használjam ezeket az arcápoló termékeket?

Figyelt kérdés

Avonos cuccok, 2 az 1ben arctisztító tonik, van egy lehúzható maszk (amit fogalmam sincs hogy kell felvinni, mert annyira ragad hogy nem tudom csak úgy szétkenni az arcomon), és hidratáló krém.


Úgy kezdtme el használni, hogy reggel az arctisztítóval átmosom borotválkozás után, este zuhany előtt ugyanígy megmosom, aztán zuhany után felnyomatom rá a maszkot, ha leszedtem akkor a hidratáló krém. ez így okés?


2013. márc. 8. 16:19
 1/1 Andii1 ***** válasza:
100%
annyi, hogy a tonikot a maszk leszedése után kend rá és úgy a hidratálókrém:) meg reggel is tehetsz rá hidratálókrémet..
2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!