Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg sosem voltam kozmetikushoz...

Meg sosem voltam kozmetikushoz nemvolt gond az arcommal de 2 honapja pattanasok jottek ki nemveszesek elis multak de most ujjra vannak de fajnak ha elmegyek a kozmetiukshoz nagyon kilessz duzzadva utana az arcom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én (sajnos) már nagyon sokszor voltam, duzzadt még soha nem volt,csak piros,de az nagyon.
2013. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pont ezert felek menni mert nagyon erzekeny a borom es azt hallottam hogy a kozmetikus sok szenyezodest visz be
2013. márc. 9. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Magyar vagy?

2. Egy jó kozmetikus hogy a fenébe vinne már be sok szennyeződést az arcodba? Épp az a dolga, hogy kitisztítsa a bőröd! Én is voltam, nem mondom, hogy rendszeresen járok, de néha-néha, így nyár előtt illetve után kifejezetten jót tesz. Utána egy 1-2 napig piros az ember arca, ezért célszerű mondjuk péntek délutánra időzíteni a dolgot, hogy hétvégén tudjon pihenni a bőröd.

2013. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés helyes megfogalmazása:


Még sosem voltam kozmetikusnál, nem volt gond az arcommal, de 2 hónapja pattanások jöttek ki. Nem vészesek, el is múltak, de most újra előjöttek és fájnak. Ha elmegyek kozmetikushoz, nagyon fel lesz duzzadva utána az arcom?


Bennem is felmerült a 2. válaszoló első kérdése: magyar vagy? Ha nem, akkor ne egy magyar oldalon kérj segítséget, ha igen, akkor előbb talán tanuld meg a nyelv helyes használatát, mert nem csak az írásoddal, hanem a helyes megfogalmazással is bajok vannak. Javaslom továbbá a pont és a vessző használatát, hogy a mondandód átláthatóbb legyen.

2013. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!