Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlott a...

Hány éves kortól ajánlott a kókuszolaj használata?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak jót hallok róla, de azt nem írták hány éves kortól lehet használni arcra. A kozmetikusom azt mondta hogy szerinte még túl fiatal a bőröm az ilyenhez (mert a kókuszolajnak ránctalanító hatása is van), meg hogy a T vonal zsírosságát ne fokozzam vele..Csak attól tartok hogy ezt azért mondja hogy a drága, gyári kozmetikumokat vegyem meg helyette.. Szerintetek? 18/L

2013. márc. 9. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Nyugodtan használd :)Én egyidős vagyok veled, és én már használom a szemkörnyéki ráncaimra, elmulasztja őket :) De mivel a bőröm is zsíros, valahogy nem tömíti el a pórusokat, bátran használd az arcodra! Arra vigyázz, hogy nem szívódik be túl hamar, szóval ajánlatos a hajad feltűzni, mert ha hozzáér a kókuszolajos bőrödhöz a hajad, akkor nagyon zsíros lesz.Ha van pattanás utáni sebed, azt hamarabb elmulasztja. A hajadra is kenheted, csillogó lesz tőle!
2013. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, most megnyugtattál! :)
2013. márc. 10. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!