Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválni szeretném a lábam...

Borotválni szeretném a lábam de nem merem elmondani anyunak!?

Figyelt kérdés
Mindig mondom magamban: Na most odda állok és elmondom neki! De mindig visszaijedek mert félek hogy mérges lesz vagy valami ilyesmi. Pedig már nagyon zavar hogy több barátnőm is borotválja a lábát én nekem meg tök szőrös így tesin is hosszúnadrágban vagyok mert szégyellem. Van egy Nővérem, és ha elmondom anyunak a szitut akkor biztos le sms-ezné a tesómnak, hogy én szőrteleníteni akarok!

#:D:D
2013. márc. 10. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne bárkinek is elmondani? Ez a te magánügyed, és ráadásul nem is égbekiáltó bűn.
2013. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez tök természetes ha valak borotválja a lábát és biztos h nem lenne mérges ezért ha elé állsz mert őszintén meg mondat neki.. vagy egyszerűen ne szólj neki és kész :D
2013. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én elöször nem mondtam el anyának, csak 1 hónap mulva jött rá. De nm haragudott csak elkezdett egy piit prédikálni de nem csinált belöl nagy ügyet
2013. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem haragudna meg érte. Nekem először egyébként epilálva lett és anyukám testvére(keresztanyum) csinálta, úgy, hogy anya is tudott róla és nem volt mérges. Én akkor 12 éves voltam. Csak úgy kíváncsiságból, te hány éves vagy?:)
2013. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem mondtam el soha :) 4.es koromban kezdtem el
2013. márc. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért kéne ezt elmondani? Fogod a borotvát és elkezdesz borotválkozni, ez teljesen normális dolog, semmi rossz nincs benne.. nem kell hozzá engedély.
2013. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5. osztályos vagyok! 12éves
2013. márc. 10. 13:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne mondd el! Nem hiszem, hogy minden este végigszántja a lábad szőrellenőrzés gyanánt.
2013. márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én leborotváltam a lábam és nem szoltam anyunak,de aztán észrevette és kicsit mérges volt hogy nem szoltam neki , aztán igérte hogy veszünk epilátort de semmi .. igy borotválom továbbra is. szerintem mond el . nagyon kiakadni és ordibálni csak nem fog .13/l
2013. márc. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
am ha szólsz neki akk pont h nem haragudna hanem örülne h ha tanácsra van szükséged akk hozzá fordulsz..:)
2013. márc. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!