Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászati nyesővel dolgozott...

Fodrászati nyesővel dolgozott már valaki saját haján?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni, hogy hogyan tudnám magamnak vágni a hajam. Az egyik ötletem az lenne, hogy ezt az eszközt használnám, mert "ránézésre" könnyebb vele bánni saját hajunkon, mint ollóval. (Néhány videót láttam a neten.) De szeretnék olyanokat is meghallgatni, akiknek van ebben tapasztalata. Nem bonyolult frizurákat csinálnék vele, egyszerű félhosszú fokozatosra gondoltam.
2009. szept. 13. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gondolom erre a videóra gondolsz: http://www.youtube.com/watch?v=yoeMa5L-ePQ

Én is szerettem volna megpróbálni, de nem kaptam ilyen nyesőt ami a csajnál van. Még a fodrászkellékesben is csak ilyen gagyi volt amiben 1 db sima borotvapenge van, azzal nem mertem nekiesni a hajamnak, mert szerintem csak tépné nem vágná a hajat.

2009. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia neked csinálta már ezzel a fodrász a hajadat? Egyik barátnőm fodrásza szokta ,,levékonyítani,, a haját és olyan szép neki utána. Mondjuk én attól félnék, hogy ,,szaggatott,, hatása lenne az én dús töredezett hajamon
2009. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Első: igen, ezt a videót láttam. Mondjuk azt nem gondolom, h. hasonló eredményt érhetnék el, teljesen más hajtípusa van. Én neten néztem ki egy nyesőt, de az sem olyan formájú mint ez. Pár100 Ft-os cucc.


Második: van abban valami, amit mondasz, de én az ollónál is tartok ugyanettől. Am. nekem még nem csinálták ilyennel a hajam (ha ezt tőlem kérdezted :) )


Olyan gyorsnak tűnik az egész "művelet", ha valaki gyakorlott. :)

2009. szept. 14. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok :) Igen rád gondoltam kérdező, hogy csináltak-e már ilyet neked :) végülis barátnőmnek mindig olyan szép és tényleg nem szálkásította ki neki, csak neki eleve kevesebb a haja, meg vékonyszálúbb ...
2009. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

én már régebben láttam ezt a vidit és másnap mentem is a fodrászkellékesbe és találtam is,de Mo.-on szerintem ugyan olyat nem lehet kapni,csak hasonlót és ahogy az egyik válaszoló is írta,szerintem csak olyat lehet kapni,amiben egy penge van,de amúgy abban is az van,amit a vidiben a csaj használ!

Én csak ritkítani szoktam vele a hajam,de látszik és utána én jobbnak és szebbnek is,de mindenképp ápoltabbnak látszik a hajam.

Én asszem 200-300Ft ért vettem!

Sok sikert hozzá!

ÜDv!

2009. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sztem meg fogok próbálkozni vele a közeljövőben. Hajamon kívül nem veszthetek sokat. :)
2009. szept. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!