Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetralysal tablettáról és...

Tetralysal tablettáról és differin gélről tapasztalatok? Külön-külön és együtt alkalmazna? Nagyon megköszönném, ha leírnátok, hogy használt-e nektek.

Figyelt kérdés

Régóta szenvedek a pattanássokkal,általában a menstruációm előtt jönnek ki,jó sok,majd pedig begyulladnak,nem akarnak elmúlni.Régebben voltam már ilyen panasz miatt bőrgyógyásznál,az Zyneritet írt fel,ami attól eltekintve,hogy ocsmány olajossá és büdössé tette a bőrömet,semmit se segített,pedig fél évig kitartóan használtam.Egy másik orvos most a Sotret-et javasolja,de mivel nyáron nem lehet alkalmazni,csak szeptembertől kezdhetem el a kezelést...addig pedig 3hónapra Tetralysal-t és Differin-t írt fel.Érdekelne,nektek mennyire volt hatékony bármelyik is?Mikor láttatok változást?És a kezelés után ugyan úgy visszajöttek a patik?Előre is köszönöm a válaszokat!


L/19


2013. márc. 11. 19:37
 1/1 anonim válasza:

Szia. Hát mikor legelőször kerestem fel bőrgyógyászt, pattanások miatt, Skinoren-t és Tetraysal-t irt fel. 1 hónapig szedtem, és kentem, és semmi hatása nem volt, sőt....

Másik bőrgyógyászhoz mentem el, aki a Differint irta fel, estére. 3-4 hónapja használom, és szemmel látható a javulás. Lehet a hormonháztartás is közrejátszik és kezd beállni a megfelelő szintre. Mert én már 19 múltam, és már ennyi idősen nem kellene lennie.


19/F

2014. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!