Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A citromleves hajvilágosítás...

A citromleves hajvilágosítás csak természetes hajon eredményes vagy festetten is?

Figyelt kérdés
Csak 1-2 árnyalatot szeretnék világosítani a hajamon, de nem akarom leszívatni/koktéloztatni/radíroztatni. Azt tudom, hogy a természetes hajat tényleg kivilágosítja egy kicsit a citromlé, de ez vajon festett hajon milyen eredményhez vezet?
2013. márc. 12. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
én festem a hajam és kipróbáltam iszonyatossan megtöri a hajat és még csak világosabb sem lett persze 2 alkalom után miután láttam, hogy egyre jobban töri abba is hagytam
2013. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá, hogy sötétbarna a hajam. Tudom, hogy nagyon látványos eredményt nem lehet elérni vele, tényleg csak egy árnyalatnyi világosodást szeretnék.
2013. márc. 12. 15:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Én is ettől félek, hogy a színe nem változna, csak törne :/
2013. márc. 12. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!