Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami praktikát a hajbeszárításhoz?

Figyelt kérdés
Néztem már youtube-on videókat, de hát ahogy én azt megpróbáltam, abból minden lett, csak szépen beszárított haj nem. :D Nektek nincs valami tippetek, pl fésű, hajkefe milyen kéne hozzá? Nekem körkefém van, de a hajam utána olyan fura szállós lesz. :/

2013. márc. 15. 10:14
 1/1 anonim válasza:

Csereld le a muanyag hajkefedet termeszetes anyagbol keszultre es nem fog szallni a hajad. Hordjal kevesebb muszalas holmit es kevesbe leszel feltoltve sztatikusan.


Ha nem akarod formazni a hajad, csak ugy szeretned megszaritani, hogy olyan termeszetesen szep legyen, akkor eloszor is ne hasznalj hajszaritot. Hajmosas utan tekerd be a fejed egy torolkozovel es nagyjabol itasd fel a vizet ... ne dorzsold ... max nyomogasd a torolkozovel. Ha a hajad mar csak nyirkos, fesuld ki ritkafugu es termeszetes anyagu fesuvel/kefevel. Ezutan hajolj elore, a kezeiddel borzolj a hajadba, terits egy szaraz torolkozot a valladra ... es hagyd magatol megszaradni a hajad. Ennyi. A keves neha tobb :)


Hajszaritoval kiszaritod, a kulonbozo kozmetikumokkal tonkreteszed, a festessel pedig total tonkreteszed a hajad.


Ha kulonleges figyelmet akarsz szentelni a hajkoronadra, egy kis kondicionalo es egy kis hajolaj nem arthat, de nem kell tobb es mas.

2013. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!