Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz fejbőr okozhat nagy...

Száraz fejbőr okozhat nagy mennyiségű hajhullást?

Figyelt kérdés
Évek óta van ez a problémám, hogy hullik a hajam, a régi dús tincsek mára elvékonyodtak és fénytelenek lettek. Kivizsgáltattam magam és pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak de ennek már 3 éve, azóta szedem a gyógyszert és a pajzsmirigyem tökéletes szinten működik, a hajam viszont még mindig hullik. További okokat keresek hát a hajhullásomra. Az egyik ilyen tippem a száraz fejbőr, mert hogy nekem az van. Hullhat tőle a haj kórosan?
2013. márc. 15. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én el tudom képzelni, hogy igen, ha a hajhagymáid is el vannak már száradva. Az viszont azért is lehet, mert nem fogyasztasz elég folyadékot. Mennyit iszol naponta? Vitamin hiánytól nem lehet? Milyen sampont használsz?
2013. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!