Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tiszta vízzel akár minden nap...

Tiszta vízzel akár minden nap meg lehet mosni a hajat anélkül, hogy károsítaná?

Figyelt kérdés
szeretem, ha mindig frissen mosott haj érzésem van, viszont nem szeretném károsítani a hajam, ezért kérdem. 1 héten 2x mosok hajat, és egy héten 2x pedig vízzel szeretném, ha az nem szárítja a hajat.

2013. márc. 16. 22:14
 1/4 anonim válasza:
ha nem hajszárítozod akkor nem károsítja,ha igen akkor a meleg károsíthatja
2013. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valamennyire a víz is szárítja a hajat, de szerintem nem vészes. Próbáld ki, úgy is látod, ha szárazabb lesz tőle a hajad és akkor abbahagyod. :)

Egyébként, használj rá hajvégápoló olajat, az hidratálja a hajad és akkor nem igen fog kiszáradni. De ne szárítsd meg, mert a hő miatt viszont már károsodna a hajad!

2013. márc. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A víz is száríthatja, a klór nem tesz annyira jót. A másik meg, hogy vizesen sokkal sérülékenyebb a haj, mint szárazon, ezért ha vizesen fésülöd az nem jó. Meg persze ne szárítsd.
2013. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elé gjól kezelhető a hajam, szóval csak az újjaimmal szoktam eligazítani a hajam, meg.. ja nem szárítom, csak nem szeretném terhelni a hajam, a sok hajvégápolóval, meg hajbalzsammal, szóval azokat csak a rendes hajmosásnál használom.
2013. márc. 17. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!