Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert van az hogy a szolitol...

Miert van az hogy a szolitol csak piros vagyok, de nem barna?

Figyelt kérdés
Regota nem szoliztam, tegnap elott voltam 10 percet. Amikor eloszor lattam hogy csak piros lettem nem barna azthittem kesobb majd be barnulok, de nem, ez volt tegnap elott. Csak piros vagyok. Ez miert van? Egyepkent normal borom van viszonylag konnyen barnulok. (es meg soha nem egtem le napon) egybol barnultam.

2013. márc. 17. 04:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészségtelen a szoli. És természetellenes barna leszel tőle. Sültcsirke.
2013. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elszokott tőle a bőröd. Nem tudom lehet e 5 percet menni, elsőre menj inkább annyit, vagy legközelebb, és amikor már nem leszel piros, akkor mehetsz 10 percre. Ha csak 10 perc van, akkor passz.
2013. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy épp új csöveket fogtál ki...
2013. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Akkor ezek szerint tul sok volt most ez nekem..? Ha el mulik a pirossag meg probalom majd 5 percel. Es az miert lehet hogy azota csak a mellkasom es a cicim viszket? Az volt a leg pirosabb de egyatalan nem szaraz ott a borom. Furcsaltam hogy csak piros lettem es nem igazan lett belole barna, ahoz kepest...esetleg tudtok ajallani valami testapolot a szolihoz. Ne szoli kremet mert az sehol kapok, hanem ugy ertem hogy milyen testapolot vegyek pl kamillasat? :)
2013. márc. 17. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
A mellkasodon a legérzékenyebb a bőr. Én is ott égek le leginkább, ha leégek, akár szoliban, akár napon. Most meg kell várnod, míg teljesen elmúlik a pirosság, aztán 5 percre menj. Testápolót nem tudok mondani, sima Baba testápolót szoktam használni száraz bőrre.
2013. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat
2013. márc. 17. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Most nem mindegy hogy piros leszel vagy sárgásbarna? Egyik sem szép... az ember színe meg a fehér.
2013. márc. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!