Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Ti mit csinálnátok a...

SOS! Ti mit csinálnátok a helyemben? Borzasztóan dús, nagy a hajam, így nem hordom kiengedve! Mit kezdjek a hajammal? Milyen eszközt, fodrászt vagy más vmit kéne használnom?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 10:53
 1/8 anonim válasza:
örülj neki hogy dús és nem 3 szál van, hord kiengedve.
2013. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem is örülj a dús hajnak. :-) Vagy ha ennyire zavar, esetleg próbáld ki a pixie frizurát! :-)
2013. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
örülj neki
2013. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már bocs, de tanácsot kértem, nem ezt, hogy nyilatkozzanak azok, akiknek nincs hajuk. Amúgy, meg nekem nem "dús" a hajam, igenis többször hordtam kibontva a hajam, és mindenki azt mondta, h ki ez a z oroszlán, és nekem se tetszett.
2013. márc. 17. 14:36
 5/8 anonim válasza:
menj el fodrászhoz, és ritkittasd meg:) nekem is dús volt,aztán mostmár normális:) mindig összegubancolódott és alig lehetett kifésülni
2013. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. márc. 17. 22:15
 7/8 anonim válasza:
ha van hajvasalód akkor vasald ki. nekem is borzasztó dús hajam van és ha kivasalom akkor normálisabb fejem van. mellesleg nekem váll alattig érő hajam van és nem mindig szoktam vasalni csak akkor ha nagyon nem tetszik a formája és ez akkor van amikor a végei kifele állnak. az valami borzasztó
2013. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. máj. 8. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!