Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell a hajam végénél...

Hogy kell a hajam végénél lévő hullámot egyenesre szárítani?

Figyelt kérdés

Vagy legalább ne kifele álljon, mert hülyén néz ki...:S

Szóval hullámos a hajam, és pont a végén van egy hullám, és kifelé áll ott a haj, nem a nyakam fele. Én azt szeretném, hogy ha legalább egyenesre nem lehet szárítani, akkor is" befele" hullámosodjon.

És fésültem körkefével, pont úgy, hogy befele csavartam, és mégis mikor kész lett, megszáradt, kifele hullámzik...:S

Nem is lehet megcsinálni vasalás nélkül, vagy én rontottam el?



2013. márc. 17. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, ha frissen van levágva a hajam kb. a vállamig, utána még 2-3 hónapig felfelé kunkorodik, és nagyon hülyén nézek ki. Szárításnál próbáld meg úgy, hogy merőlegesen kifeszíted fésűvel a hajtincset, hogy az úgy száradjon meg.
2013. júl. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!