Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek melyik sampon/balzsam...

Nektek melyik sampon/balzsam vállt be? Lányok! Vagy mivel ápoljátok a hajatokat? 11/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Sampon mindig változó, még nem találtam meg az igazit.

Balzsamok közül szeretem a balea szőke hajra való balzsamját, és a kallos balzsamot is, mert mindkettőtől nagyon jó puha, selymes tapintású lesz a hajam. Volt száraz, fakó, kezelhetetlen haj -> nincs száraz, kezelhetetlen haj. :D

Pakolás: kallos placentás vagy lattés pakolás, mikor melyik.


Nekem ezek váltak be, ettől tök jó puha, selymes a hajam, nem nagyon töredezik és és nem zsírosodik gyorsabban tőle.


Ja, meg baleás hajvégápolót használtam, de az elfogyott, így most valamit vennem kell majd.

2013. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pantem pr v
2013. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*pro
2013. márc. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sampon: Garnier Ultra Doux Revitalizáló

Balzsam: -

Pakolás: Kallos Serical Latte

2013. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sampon: Balea More Blond

Balzsam: Balea More Blond, Balea Oil Repair

Hővédő: L´oreal Hot Straight

Hajolaj: Balea Oil Repair


Alapból száraz, össze-vissza hullámos hajam van, olyan, mintha kócos lennék.

A szőke hajra való termékek szép színt adnak a hajamnak (természetes szőke), az olajnak hála végre nem törik, az egyenesítő hővédőtől pedig olyan egyenes, mintha kivasaltam volna. :)


19/L

2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én most Bánfit használok,de gyakorlatilag már minden sampont kipróbáltam ami kapható a drogériákban.

Hajpakolás pedig jelenleg az Elsevnek a hajpakolását:)

2013. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Farmasi revitalizáló 10 gyógynövényes sampon, Douglasban kapható, 1000 f 700 millis kiszerelés.

Alverde amarántos balzsam

Alverde hajvaj.


Mindhárom felsorolt termék nálam a number 1. nagyon elégedett vagyok velük és nem váltanám le őket semmire. Végre olyan a hajam, amilyenre mindig is vágytam: puha, fényes és mindenekelőtt jó sok :D

2013. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat :) ;)
2013. márc. 17. 20:16
 9/9 anonim ***** válasza:

Koffeines Baleát használok samponból. Zsíros hajra nekem bevált.

Balzsamként Kallos Latte pakolást használok.

2013. márc. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!