Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, az arcbőröm...

Mit csináljak, az arcbőröm egyszerűen undorító!?

Figyelt kérdés

Régen sem volt makulátlan, de az utóbbi időben rendkívül ragyás, sebes, csúnya, amit már eltüntetni sem tudok.

Egészségesen étkezem, sportolok és a bőrgyógyász által felírt arclemosót és még egy antibakteriális kencét használok, amit szintén ő írt fel.:(

Teljesen elkeseredtem. Lehet még valaha szép bőröm? A barátom előtt is szégyenlem és elkezdett már az önbizalmam is leromlani emiatt, pedig korábban egészségesen persze de volt önbizalmam.:(

21/L


2013. márc. 19. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, a legtöbb bőrgyógyász tudása nagy nulla, keress másikat és addig menj, amíg nem találsz egy normálisat, aki használható bőrápolót tud neked adni. Sajnos a legtöbb profit magánrendelésen tudod elérni.
2013. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Tudni kéne mi okozza. Nincs valami gyulladás, cisztád vagy akármilyen betegséged? Nem lehet hogy valamelyik kence okozza amit használsz? Mert nekem pl a fél arcom bedagadt valamitől amit a bőrgyógyász ajánlott...
2013. márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is belülről kellene kivizsgáltatnod magad. Lehet, hogy valamilyen szervi baj vagy a hormonok miatt van ez.
2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Akne-Stop Kék-Lukács krémet. Én azt használom néhány hete és egész szépen javul.

17/F

2013. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Idült garatmanudla gyulladásom van és 1 hónap múlva veszik ki. Szerintetek ez megoldhatja a problémát? A mandula termel hormonokat? A női nemi hormonjaim egyébként szerintem nagyon túlbozognak, de nem szeretnék fogamzásgátlót szedni.

2013. márc. 19. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!