Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Garnier Color Sensation új...

Garnier Color Sensation új rézvöröseit neten hol lehet megnézni? Próbálta vki?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 20:18
 1/3 anonim válasza:

én is ezt kérdeztem pár napja :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


de nem color naturals volt? tudom,hogy maga a reklám sensation,de úgy emlékszem a végén a 3 új szín az naturals :) azóta se láttam a reklámot amúgy,már mindenhol kerestem,de még azóta se semmi :( már megőrülök olyan kíváncsi vagyok :D


bocsánat,hogy érdemben nem tudok segíteni neked,remélem hamarosan kapunk valami infót :)

2013. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ja és itt egy cikk is,ebben is naturals-t ír,bár kép az sajnos nincsen :( (előző voltam)


[link]

2013. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem naturals, hanem color sensation.


Hát szenzációs, mit ne mondjak...

Nem szemeztem sokat vele a boltban, vettem egy 7,34-est.


Sötétszőkével volt eddig festve a hajam, a dobozon szereplő minta alapján szépen be kéne fognia. Elég durván meg is kopott az előző festés eredménye, a vége majdnem teljesen szőkés.

Ehhez képest most olyan vöröses barna a hajam. Frankó.


Legfeljebb azért szenzációs, mert úgy elb.ta a hajamat. Most szívathatom le, akkor meg tiszta szalmás lesz, és kidobja a színt azonnal. Gondolom, szőke se leszek utána egy jó darabig, mert a narancssárgája erősen fog ragaszkodni hozzám.


Röviden: hagyjátok a polcon! A dobozon érdemes nézegetni, hogy de jó színe van, de másra nem jó.

2013. ápr. 3. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!