Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett szőke vagyok jelenleg...

Festett szőke vagyok jelenleg de 2 hét múlva megyek fodrászhoz barna hajam lesz, ledobja a színt hamar?

Figyelt kérdés

[link] Ilyesmi színt szeretnék, hamar ledobja a festéket? Miután befestette a fodrász a hajam, mennyi idő múlva lehet megint? És magamnak is megcsinálhatom otthon? ugyanazt a színt kapom majd eredményül, ha a megfelelő festéket veszem?

Meguntam a szőkét :) ezért szeretnék valami szép barnára váltani :)



2013. márc. 21. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A dobozon rajta van, melyik alapszínnél, milyen lesz festés után. Kicsit kopni fog néhány mosás után. De ha többször fested ugyanazzal, akkor tartósabb lesz a színe.

Én havonta-1,5 havonta festem a hajam. Ez függ attól is mennyire gyorsan nő le a hajad. Gondolom nem akarod megvárni amíg 3 ujjnyi lenövésed lesz...

2013. márc. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és ha elérted a kívánt színt, 2-3 festés után, akkor majd elég lesz csak a lenövést újra festeni. De gondolom ezt Te is tudod.
2013. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Angica0901 válasza:
fodrász festi, vagy te, de le fogja dobni. Én is szőke vagyok, én is meguntam, váltani akartam, de mindig telibe kellett festenem a hajam, ami talán jobban roncsolta, mint a szőke, csak tőre. Igénytelenül nézett ki, mert a szőke részem mindig világosabb volt, mint a lenőtt, eredeti hajszínemre festett. Barna melír?
2013. márc. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!