Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sotret tabletta előtt másnak...

Sotret tabletta előtt másnak is alá kellett írnia a belegyező nyilatkozatot?

Figyelt kérdés

Ma voltam bőrgyógyásznál, 1 éve járok hozzá aknés bőrproblémával. Kenőcs, fogamzásgátlót csere megvolt általa, de nem enyhülnek a panaszaim.

Ma amikor újabb kontroll volt, adott egy tájékoztatót erről a gyógyszerről, mondta, hogy olvassam át, jól gondoljam meg és ha beleegyezek menjek egy hét múlva aláírni a kezelésről szóló papírt.

Elolvastam a tájékoztatót, nekem annyira nem tűnik vészesnek, akkor mire ez a nagy felhajtás???

Én nem láttam benne olyat, amit kellett volna??


2013. márc. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aham, mert elég komoly bogyó, elég komoly mellékhatásokkal.
2013. márc. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen gyógyszert szedtem, csak más márkájú volt, az enyémben benne volt, h kétféle fogamzásgátlási módszert kell használni, nehogy terhes legyek, vagy ha terhes lennék, el kell vetetnem a gyereket, mert olyan szinten károsítaná a magzatot. Az orvosom azt mondta, nem lehet tudni, mennyi ideig marad a szervezetben, akár évekkel az abbahagyása után is okozhat fejlődési rendellenességet a magzatnál.

Ez azért elég durva mellékhatás. 85 centis a betegtájékoztató, és a nagyrésze a mellékhatásokat sorolja... Elég durvák vannak még neki, én szőrös lettem tőle, barátnőmnek pszichiátriai problémái lettek tőle, holott mindig nagyon pozitív, vidám lány volt.(ez is mellékhatása a gyógyszernek)

Egyik ismerősöm fényérzékeny? napallergiás? vagy ilyesmi baja lett tőle, ha fényre megy, viszket, kipattog a bőre.

Én nagyon nem ajánlom neked :S

2013. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a mellékhatások közt a hirtelen szívleállás volt. :D Kb 1 levelet szedtem be belőle, aztán abbahagytam.
2013. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok: A "legszebb" az egészben, hogy a bőröm nem javult semmit. Egyszer egy ilcsi kozmetikus adott kenceficét, meg kinyomkodott, na azóta nincsenek pattijaim.
2013. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!