Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra, régi pattanások...

Pattanásokra, régi pattanások helyeinek kezelésére mit ajánlotok? Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

Tini koromba sok pattanásom volt, sajnos némelyiknek a helye meg is maradt.... de a mai napig, pedig már elmúltam 30 még mindig vannak pattanások az arcomon. Amúgy nem zsíros a bőröm, vízhiányos, ezt egy bőrgyógyász mondta. De van, hogy száraz a bőröm pl most télen.

Persze ha sok csokit eszem még több lesz :) de ki tud ellenállni? :DDDD

De ha nem eszem csokit akkor is vannak. Igazából megszoktam, nem zavar, csak mindig azt hittem, hogy előbb utóbb elmúlik, nem lesz pattanás, de valahogy most már úgy érzem mindig lesz, hiszen már nem vagyok tini.

Szóval van valami jó arcápoló, vagy házi arcápolás?


2013. márc. 22. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mielőtt elkezded hámlasztani az arcod(mindenki mindig a legnehezebb utat akarja:D),vegyél egy cserép aloeverát és kenegesd vele.hatni fog biztosan! :)ha pattanás jön ki rajtad,akár kinyomkodod akár nem tegyél rá először mézet,10perc múlva mosd le majd végül szintén aloeverával kezeld,Szépen rendbe fog jönni a helye is.A méz töményen a lehető legnagyobb gyulladáscsökkentő hatóanyagot tartalmazó természetes gyógyír,az aloevera pedig a legismertebb,bizonyítottan leghatásosabb-gyorsabb bőrregeneráló(tömény változatban,nem krémekben) :)
2013. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet!!! Eszembe se jutott az aloe vera, pedig van itthon :) amúgy sosem próbáltam, nem mertem. Honnan tudom, hogy az enyém jó ilyen célra? NIncs több fajtája, mert nekem 2 féle kinézetű is van.

A méz sem tűnik rossznak, amúgy imádom :)

Nyomkodni nem szoktam, nehogy rosszabb legyen, mert szerintem mikor tini koromba volntam kozmetikusnál attól vannak a hegek.....

2013. márc. 22. 09:11
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez a fajta jó?

[link]

vagy ez?

[link]


ez a két félém van, ha jól nézem, tehát van választék :)

2013. márc. 22. 09:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó videót, pont amit írtál, méz és aloe :)

és problémás bőrre, pattanás, heg stb.


[link]

2013. márc. 22. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!