Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokban segítene valaki?

Pattanásokban segítene valaki?

Figyelt kérdés
Voltam már bőrgyógyásznál is, adott rá akneroxidot meg skinorent, most használok zineryt-et is, minden reggel és este tisztítom az arcomat Bioderma Sébiumos H2O-val és hidratáló krémmel. Esténként szoktam körömvirágot meg neogranormont használni a pirosságra. Pakolásokat is szoktam használni és mindig figyelek rá, hogy tiszta legyen, de egyszerűen nem tünnek el, néha jobba, néha viszont rosszabb. Homeopátiás gyógyszert is szedek, de az sem hoz olyan eredményt amilyet vártam. A-vitamint, illetve E-vitamint szedek tiszta formában kb.20 napja. Valamilyen megoldást tudtok adni?

2013. márc. 23. 16:43
 1/2 anonim válasza:
huh ezt mind naponta csinálod?? nem lehet h ez egy kicsit sok a bőrödnek?? hány éves vagy mert a hormonok miatt is lehet és akkor egy idő után magától elmúlnak amúgy én is használtam a skinorent meg a zineryt-et csak én még szedtem hozzá egy gyógyszert amitől teljesen elmúltak (Sotret) ezt viszont csak bőrgyógyász írhatja fel és ezektől teljesen elmúltak viszont csak a gyógyszertől is emúlnak. Szerintem egy próbát megér :DD
2013. márc. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
17éves vagyok,tudom,hogy ez termszetes,de valami megoldás csak van rá:) Bőrgyógyász mondta ezeket,hogy használjam,egyébként ismerem azt a gyógyszert,csak nagyon sok kellemetlen mellékhatása van azért nem akarom azt szedni.
2013. márc. 25. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!