Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha két napig rajta hagyom a...

Ha két napig rajta hagyom a kókuszolajat a hajamon hatásosabb? Kárt nem tehet benne?

Figyelt kérdés

2013. márc. 24. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Hááááát.. én max 2-3 óráig hagynám rajta mert a hajhagymák nem tudnak levegőzni és így kihullanak.. lehet hogy hülyeséget mondok, de én észrevettem hogy miután egy éjszakát rajta volt a hajamon, több hajszálam hullott ki, szerintem ezért. De hát nem tudom, én nem hagynám rajta.
2013. márc. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) hajtövekre nem raktam így akkor nemlehet baja?:S
2013. márc. 24. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges 2 napig rajtahagyni, túl sokat úgy sem tud magába szívni a haj, mert eltelítődik. Szóval érted, pár óra alatt is kellően táplálttá válik a hajad. Sokkal fontosabb szerintem az, hogy rendszeresen használd. :)
2013. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen felesleges.
2013. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kárt nem tesz, de tényleg nem érdemes addig rajta hagyni. Egy idő után úgysem tud többet beszívni. Úgy jó, ha este bekened, és reggel megmosod, vagy reggel kened be és este mosod meg. Mosás után is tehetsz pár cseppet vizes hajra, az is nagyon sokat segít, nem kell kimosni.
2013. márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kárt nem tesz benne, csak épp semmi értelme, mert a hajad 20-30 perc alatt már beszívja ami kell neki, utána már tök feleslegesen van rajta mindenféle pakolás és olaj mert többet nem tud felszívni a haj.
2013. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!