Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ballagásra és szalagavatóra...

Ballagásra és szalagavatóra kissé egyedi hajszerkezetet szeretnék. Mit javasoltok? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Eléggé dús, lapockáig érő, festett fekete hajam van. Alapból elég nagy hullámok vannak benne, de hajmosások után [heti egy-kettő] kivasalom. Nincs lépcsősre vágva, egyforma hosszú az alja, csak a frufrum rövidebb, kb. a fülem aljáig ér. Mindemellé kerek arcom van, és a füleimmel nem igazán vagyok kibékülve [kicsit elállóak], ezért azokat valahogy szeretném elrejteni. Kontyot nem szeretnék, mert az szerintem nagyon tucat.

Nos, ilyen adottságokkal szeretnék valami frizurát, ami nem szokványos, vagy akár kicsit extrém is, de azért szalagavatón, ill. ballagáson azért megállja a helyét. Valami középkori, esetleg gótikus stílusban gondolkodom, de előbbihez semmit nem találtam, míg utóbbihoz szinte csak minimum 3-4 színben pompázó, esetleg műraszta tincsekkel kirakott hajakat dobott ki a kereső. Nagyon örülnék neki, ha valaki tudna nekem használható tippet adni. :)


2009. szept. 17. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
2009. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, szépek a frizkók, csak sajna a legtöbb nem takarja el a fület, nekem pedig olyasmi kellene :(

de továbbra is várok ötleteket, ha valaki esetleg tud segíteni ^^

2009. okt. 7. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!