Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet ilyen hajam?...

Hogyan lehet ilyen hajam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokaknak nagyon szép fényes haja van, ami alig kócolódik, legalábbis nem látszódik rajta. Mit csináltok vele, hogy ilyen legyen? Milyen krémet/sprayt használtok?

2013. márc. 24. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld hajmosáskor : Sampon. Víz és ecet. Ugyanezt lehet citrommal is ,de az szőkít is.
2013. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. márc. 24. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen haj nagyon sok ápolást igényel. Nem tudom van-e kedved olvasgatni erről, de ajánlom figyelmedbe ezt a hajas naplót: [link]

Kb 2 éve növeszti a haját és szerintem gyönyörű, persze neki sem volt mindig ilyen szép.

2013. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, beleolvasok :)
2013. márc. 29. 17:15
 5/7 anonim válasza:
Én szárítás után bekenem egy kicsit a hajam kézkrémmel és ettől fényesebb lesz egy kicsit.
2013. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] vékonyszálú kocolódós hullámos hajam van ettől selymes fényes és puha lett. Csalánból én filtereset hazsnátam bioboltban vettem.
2013. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2013. ápr. 26. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!