Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna színezett hajamat...

Sötétbarna színezett hajamat lehet leszívás nélkül világosítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

körülbelül 8 hónapja festem a hajam. Valójában csak hajszínezőt használok, de sok különbséget nem látok a kettő között, mert már ez sem kopik ki teljesen..

Eredetileg sötétszőke/világosbarna hajam volt, amit egy elméletileg világosbarna hajszínezővel festettem be, és szinte fekete lett belőle. azóta is ezt használom, de szeretnék kicsit világosítani rajta. Emellett egy ideje elkezdett nagyon hullani a hajam.Rengeteg kihullott és elvékonyodott, bár sosem volt erős hajam.

Tudtok valami olyan festéket ajánlani, ami nem károsítja nagyon a hajat? Hallottam a henna festékről, de nem vörös hajat szeretnék..

És leszívatni sem szeretném mert teljesen tönkretenné:S


2013. márc. 24. 17:24
 1/1 anonim válasza:
Szia!:) Én is így jártam :D Én sötétbarnára színeztem a hajam 1 hónapja, de már nem tetszik... Hülye fellángolás volt. :D Próbáld meg a citrom levét(az igazi citrom a legjobb), kamillateát, esetleg az ecetes öblítést. Nekem egy kicsit fakult a hajam, pedig ugyanazzal a hajszínezőt használtam amikor egy gesztenyebarna árnyalatot választottam, az persze 3 hét alatt el is tűnt... Ha szeretnél írhatsz, talán tudok segíteni :D
2013. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!