Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Középbarna hajam van és ebből...

Középbarna hajam van és ebből szeretnék sötétszőke hajat kreálni hajfestés nélkül. Színezők befognák a hajamat?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam a Hennaplus kreatív hajszínezőt aranyszőke árnyalatban, minimális eredményt nyújtott. A tartós színezők befognák vajon a hajamat? És kikopna belőle 24 mosás után? Előre is köszönöm:)
2013. márc. 24. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hasonló színű volt a hajam, mint a leírásodban és egy kicsit sem akartam tönkretenni a végeit a tartós festéssel, ezért ezt használtam. Természetes, szép, szőke színt adott pár hét után. Érdemes mellé egy hamvasítót beszerezni, de amúgy tökéletes, mert egyáltalán nem szárított, mégis kellően színezett. [link]
2013. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és kb hány árnyalattal lett világosabb?
2013. márc. 24. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez úgy van, hogy rendszeres használat után, kb 1-2 hét alatt szembetűnően világosított. Aztán egy kisebb szünetet hagytam, majd újra rendszeresen használtam és még jobban világosított. Aztán van egy pont, ami után már nem történik semmi, maximum színfenntartás. Ez az egész folyamat volt egy hónap és most a hatása úgy látszik, hogy a középbarna hajamban a szőkésebb tincsek még szőkébbek lettek, a maradék pedig két-három árnyalattal változott.
2013. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez kikopik belőle egy idő után vagy lenő? mert nem szeretném ha nagyon sokáig kéne ezt használnom, mert egyfolytában lenő, aztán meg festhetem be az eredeti színére..
2013. márc. 25. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Kopik, ezért más, mint a hajfestékek. :)
2013. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, nagyon hasznos volt:)
2013. márc. 26. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!