Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az ombre hajat fordítva is el...

Az ombre hajat fordítva is el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nekem már július óta olyan a hajam és már nagyon lenőtt az átmenetem, elöl már alig van. és szeretnék most újítani, hogy megint kiszivatom szőkítővel az alapból sötétszőkés hajamat, de aztán az alját most nem világosabbra hanem sötétebbre szeretném. de legyen benne átmenet. hogyan tudnám? ugyanúgy mint az átmenetes szőkítést csak más festékkel?! ötletek?
2013. márc. 24. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Biztos szép lesz! :)
2013. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen! nekem is ilyen, és én nagyon szeretem. alapjáraton mézbarna a hajam, a végeit az államtól lefelé gesztenyebarnára festettük. nagyon szép lett! csináld bátran! :)
2013. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!