Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány éves kortól ajánlatos...

Hány éves kortól ajánlatos szemkörnyékápolót használni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő.

Én olyan 25-30 év között mondanám.

2013. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20 alatt semmiképp. Felette meg akármikor, ha úgy gondolod. Én pár hónapja kezdtem használni, 23 éves vagyok.
2013. márc. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok :) Egyszer régen vhol azt olvastam, hogy 20-on évesen kell elkezdeni, hogy kordában tartsuk. Ez reklám fogás lenne, hogy minél többen megvegyék? Nincsen ráncom vagy ilyesmi (érdekes is lenne). Feszesítőset érdemes használni vagy csak egy sima ápolót? Vagy bőven elég a hidratáló krém rá?
2013. márc. 25. 10:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok, de még nem használok, mert nincs ráncom. Ezek a kencék pedig a ráncokat egyengetik el. Nincs értelme használni ha nincs ráncod.
2013. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Én a L'Oreal Triple Active-ot használom, erre az volt írva azt hiszem, hogy húsz éves kortól. Nem ránctalanító vagy ilyesmi, szimplán egy az arckrémnél sűrűbb és zsírosabb krém. Gondolom jobban hidratál meg feltölti a bőrt, de olyan extra különbség nincs.

2013. márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!