Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, hogy eltünjenek a...

Laubecvi kérdése:

Mit tegyek, hogy eltünjenek a pattanások és miteszerek?

Figyelt kérdés
Már nagyon meguntam,tele vagyok pattanésokkal és miteszerekkel.Nem tudom hogy mit használjak,tudjátok nekem arcpakolásokat mondani/ajánlani.De lécii ojan hozzávalokat mondjatok amit egy kis vegyes üzletben meg lehet kapni....egyszerű dolgokat.Valami krém vagy arcpakolást ami hatékony és hamar eltünteti a pattikat! Nagyon Szépen KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!16/L

2013. márc. 25. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Himalaya Herbals gyümölcs pakolását,nagyon jól tisztít.
2013. márc. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igyál napi minimum 2 liter vizet, és egyél sok gyümölcsöt és zöldséget. Először mindig bent kell keresni a hibát! Lehet, hogy kevés folyadékot viszel be a szervezetedbe, ezért ott méregtelenít tulajdonképpen a tested. Ezt a nőgyógyászom mondta, mert nekem aknés a hátam, amire fogamzásgátlót szedek. De persze a gyógyszer önmagában nem elég. Ha az egészségesebb életmód sem válik be, akkor irány a bőrgyógyász! De egyébként is elmehetnél, ír fel valamit az arcodra, ami olcsó, viszont nagy valószínűséggel hatékony.
2013. márc. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!