Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korrektor használjak inkább...

Korrektor használjak inkább vagy BB krémet ilyen problémára?

Figyelt kérdés
Van pár pattnás utáni foltom meg egy két "aktív" pattim. Jobb korrektort használni vagy inkább BB krémet használjak? Azért nem tudom eldönteni melyik a jobb, mert a korrektort ugye csak az adott kis területre kell feltenni, de viszont sokkal tömörebb és nem tud lélegezni alatta a bőr. A bb krémet viszont vékonyabban teszem fel, de viszont azt az egész arcomra kenem. Félek, hogy a korrektortól még több patti keletkezik, mert jobban eltömíti a pólusokat. Miss Sporty stiftes korrektort használok amúgy és Helia-D bb krémet. Mit ajánlotok ebben a helyzetben?
2013. márc. 25. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket használom. Nekem is Hélia-D BB krémem van, de az a pattanásokat egyáltalán nem fedi el, a hegeket se nagyon. Sok éve használok korrektort (Essence stiftest, sokkal jobb, mint a Miss Sporty, régen azt használtam), és semmi bajom nem volt tőle. Inkább segít a pattanásokat is leszárítani. Ha rendesen letisztítod minden este, akkor nem fogja eltömíteni a póRusokat sem.
2013. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hupsz póRus :) Essence nekem is van stiftes is meg az a 3 színű, de az nem jött be annyira. Hazaérek amúgy az átöltözés után egyből lemosok mindent magamról. Egyszerűen nem tudom itthon magamon elviselni a sminket :)
2013. márc. 25. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!