Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtelenítő krém arcra...

Szőrtelenítő krém arcra fiúnak. Melyiket? Hol? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy rengeteg kérdés született már itt ezzel kapcsolatban, de mégse találtam elég infót ezzel kapcsolatban.

Szőrtelenítő krémet keresek arcra, otthoni használatra.

Nem tudom, hogy melyik milyen, egyáltalán hol érdemes venni.

Valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata?

Minden információ hasznos lenne.

Például a használata, esetleg mellékhatás, meddig tart, milyen lesz utána stb.


17/F



2013. márc. 25. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krém ugyanannyit ér mint a borotva és legalább nincs benne vegyszer,bőrirritáló anyag meg stb.
2013. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon megerősödik tőle a szőr egy idő után. Utána kezdheted borotválni, mert már a krém se nagyon távolítja el a szőrt. Legalábbis én így jártam.
2013. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a gyanta nem lenne jobb megoldás? Persze kozmetikusnál gondoltam, magunknak elég nehéz lenne. Nekem is erős szőrzetem van, borotválkozás után be van gyulladva az egész pofázmányom. Meg amúgy is jobb lenne, ha hosszantartóbban sima lenne.
2013. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jó megoldás az.. egy ideig.

Eddig azt megoldottam házilag, de inkább epilátorral oldottam meg.

Amíg nem lesz jobb megoldás, ezentúl is ezek egyikét fogom használni, csak kéne valami hidratálókrém a gyantához, elvégre az a bőr felső rétegét is eltávolítja, és nem igazán szeretem, ha kipattog miatta.

2013. márc. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!