Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajbeültet...

Mi a véleményetek a hajbeültetésről? Nem felesleges nagyzolás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Elmagyaráznád ebben mi a nagyzolás?
2013. márc. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Felesleges pénzkidobás.


Én igazából jó nőket mindig kopasz,vagy rövid tüsi hajú férfiakkal láttam. Olyan jólfésült hajasbaba férfiakat sosem láttam jó nővel,egy része vagy meleg volt,illetve látens homoszexuális.


Egy betegség következtében nekem is hullott átmenetileg a hajam,ez lelkileg rettenetesen megviselt,aztán végülis visszanőtt,de rájöttem nem ezen múlnak a dolgok.

Régen felül 6 cm-es hajam is volt,aztán meguntam a fodrászhoz szaladgálást és vettem egy gépet és magamnak vágom.

Magamon is észrevettem,amióta rövidebb hajat viselek felül olyan 17-20 cm,oldalt és hátul 3-5mm jóval több nőnek tetszem és magabiztosabb lettem.Igazi katonás,férfias séró.


Na most szerintem egy férfi a nőnek akarjon tetszeni,de ha a nőknek nem számít a haj,akkor ez olyan nárcisztikus.


Márpedig több nő ismerősöm is (csinos,fiatal,igényes értelmiségi hölgyekről van szó),abszolút nem érdekli a férfi haja. A férfi hajfestést pedig egyenesen hányingerkeltőnek mondják. Szerintük az ősz haj sármossá tesz egy férfit,ugyanakkor a kopaszságban is van valami szexi,tehát a hajbeültetést sem díjazzák.


Nem akarok a hajműtétek ellen beszélni,de szerintem nem ez számít.Ezzel kapcsolatban várnám a véleményeket.

2013. márc. 27. 00:00
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és a hajam sem korpásodik,azelőtt lemezekben hullott a korpa...gondolom,mert nem szellőzött a fejbőröm.
2013. márc. 27. 00:02
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nekem kimondottan nem tetszenek a kopasz férfiak. Gondolok itt azokra, akik géppel nyírják vagy leborotválják. Az meg, hogy egy férfit zavar a kopaszsága, mert kihullott a haja nem hiszem, hogy nagyzolás lenne. Ha neki ettől csökken az önbizalma, akkor miért ne növelhetné azzal, hogy hajbeültetést kér? Szerintem nagyon sokat tesz a haj, hogy az illető hogyan néz ki. A jó frizura sokat dob az emberen. Egy icipici kis hiúság meg senkinek nem árt.
2013. márc. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

pedig,amikor nekem nagyobb hajam volt 4-6 cm, kifejezetten kerültek a nők...akkor még nem tudtam,hogy miért


a fodrászom pedig célozgatott rá,hogy jobban áll a rövid,de idő kellett,hogy ezt belássam


ez a társadalom hibája is,mert főleg régebben megvetették a kopasz embereket-rengeteg lelki traumát okozva ezzel azilyen egyéneknek teljesen feleslegesen-,holott tudat alatt a nők szexuálisan jobban vonzódnak a kopaszokhoz...hála Istennek ma már nem divat az igénytelen nagy haj,mint a 70-es,80-as,90-es években


szerintem a rövidebb,sőt kopasz fej igenis férfiasabb,míg a hosszabb haj feminin jellegű


meg ez egy üzlet is-félmillió egy műtétért...

2013. márc. 27. 02:27
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg a kopasz fej ronda. Én nőnemű vagyok, értek hozzá. Ennyi:D
2013. márc. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, ha engem szeretnél meggyőzni róla, hogy a kopaszság már pedig milyen jó és mennyire szexi, akkor nem fog menni. Engem taszítanak. Ha magadat akarod, akkor meg hajrá. Neked ez tetszik, kész. Sok nőnek, leginkább cicababáknak a kopasz férfiak tetszenek. Örülj neki. Én részemről maradok egy jól levágott, stílusos frizuránál, mert nekem az sokkal férfiasabb, mint egy lenyírt haj.
2013. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor te biztos rusnya lehetsz
2013. márc. 27. 16:39
 9/15 A kérdező kommentje:
7: nincs igazad,mert sokkal kevesebb macera kisanyám
2013. márc. 27. 16:40
 10/15 A kérdező kommentje:
6-osnak ment volna,mert közben egy trágár paraszt disznót kimoderáltak végre innen
2013. márc. 27. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!