Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra száraz bőröm van,...

Extra száraz bőröm van, milyen testápolót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Tiszta sheavajat ajánlok inkább a testápolók helyett.
2013. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neutrogena.
2013. márc. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vazelin! :)
2013. márc. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Balea ureás testápoló, de ha a sima testápoló nem elég, keverj hozzá pár csepp masszázsolajat, tuti párosítás!
2013. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
BABAOLAJ!!!!!!!!!!
2013. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Piros Neutrogena.
2013. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is extra száraz bőrtípusom van, nekem az Avontól az African Shea Butter (afrikai shea vaj láb és könyökápoló) vált be, csípi a bőrömet, ha nagyon száraz, de csodát művel, keveset kell kenni. Nekem bevált, a barátomnak is, neki az arca száraz mindig.
2013. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most ezt használom: [link]
2013. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyerekkorom óta nekem is nagyon száraz volt a bőröm. Rengeteg krémet, testápolót kipróbáltam, EGYIK SEM VÁLT BE! Komolyan, pedig nagyon drágákat is kipróbáltam. Aztán természetesre váltottam - kipróbáltam (szintén még fiatalon) a hidegen sajtolt olajakat: dió, mogyoró, jojoba, mandula, olíva... Ezek sem váltak be, bár jobbak, mint a testápolók.

Az argán olaj jó, de azt valószínűleg nem használnád a szaga miatt.

Ami nagyon bevált és maximálisan ajánlom neked annyi kudarc után: a shea vaj, más néven karité vaj. Lehet itthon is kapni. Nagyon keveset kell belőle használni, tényleg nagyon keveset és nagyon hatékony. Ajánlom!

Jó lenne, ha tudnál szedni vitaminokat, normális minőségűeket, azok is segítenek!

2014. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!