Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet eltüntetni a...

Hogyan lehet eltüntetni a fenekemről a pattanásokat és a piros kiütéseket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a problémám, de sajnos elég valószínű, hogy sehogy. Ezek általában genetikai dolgok amikkel nem nagyon lehet sokmindent kezdeni. Én kérdeztem a kozmetikusomat és azt mondta, a patanásokra, hogy próbáljak meg kevesebbet, vagy puhább dolgon ülni esetleg néha radírozzam le(de semmi hatás), a kiütésekkel elküldött bőrgyógyászhoz, aki írt egy krémet rá(de szintén semmi). A kiütéseknél attól is függ, hogy mitől van, mert lehet, hogy a tiéden pont lehet segíteni:)
2013. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdemes leradírozni és pamut fehérneműt hordani.Legtöbbször a dörzsölés és az irritáció okozza.
2013. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen problémával küzdök, annyira utálom. Világ életemben ilyen volt és már mindent kipróbáltam rá a neogranormontól, a bőrgyógyis rázókeverékig. Nagyon elegem van belőle mert zavar, strandra se nagyon járok ez miatt. Pedig nem eszek zsíros kaját, se kenyeret, se édességet és így se javul a helyzet. Utóbbi két hétben nagyon csúnyán begyulladt. A barátoméknál találtam Garnier PureActive (arcra való) pattanás elleni cuccot, végső elkeseredésemben bekentem vele. Már az első használat után javulást láttam pedig nem hiszek az ilyen kozmetikai kencékben, az arcom se volt soha pattanásos. Kb 3-4X használtam fürdés után reggel és este és most annyira szép hogy nem hiszek a szememnek. :) az egyik felén nagyon szépen elmúlt, a másik felén ami durvább volt maradt még pár pötyi de fele akkora, halvány, nem dudorodik és nincs pirosan begyulladva. Nem akarlak rábeszélni a megvételére, én csak a saját tapasztalatomat mondom el, és majd te eldöntöd, felelősséget nem vállalok:) Az biztos, hogy én még semmivel nem értem el ilyen jó eredményt, és kíváncsi vagyok ezért mindenképp beáldozok egy sajátra, hogy folytassam a kezelést. Ha ez nemjön be hosszútávon, kipróbálom a gyógyiszap + tengeri sós bőrradirozást. De most ez nekem nagy boldogság. :)) L/24
2013. márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!