Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik BB krém jobb? Melyiket...

Melyik BB krém jobb? Melyiket ajánlanátok? Esetleg aki tud az véleményt?

Figyelt kérdés
Nivea, Helia D, Eveline

2013. márc. 28. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nivea-t semmiképp sem ajánlom,nagyon rossz véleményeket olvastam róla.

A másik 2 szerintem hasonló teljesítményt nyújt,bár én a Helia D-t jobban szeretem.

2013. márc. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még nem próbáltam egyiket se, de a Helia-D-ről jókat olvastam, legközelebb azt fogom kipróbálni.
2013. márc. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Nivea tényleg nem jó, és nekem a Garnier sem vált be...

Helia D-t nem próbáltam, de jó termékeik vannak, szóval biztos jó lehet. :)

2013. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nincs a felsorolásban, de a catrice-ről csak jókat hallottam.
2013. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Eveline jött be nagyon.
2013. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a Helia D-t tudtam kipróbálni, mert ebből van csak viszonylag világos. Nagyon nehéz rendesen felkenni, de ha sikerül, akkor jó az eredmény vele. Viszont a bőrhibákra kell a korrektor mellé.
2013. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindet próbáltam ami boltban kapható, a Nivea rettentő sötét, pedig szeretem a Nivea termékeket ezért bíztam benne hogy legalább hidratál, de ez inkább csak tiszta zsírossá tette az arcom, a fedése nagyon kevés, és kiütéseket okoz, ahogy olvastam krémmánián nem csak nekem, másoknak sem vált be.

A Helia-D megbukott mint BB krém, durván kiszárítja a bőrt, a hibákat inkább kiemeli, hacsak nincs tökéletes bőröd akkor látszani fog hogy rajtad van, de abszolút semmi fedése nincs.

Az Eveline még a legjobb a 3 közül, nekem alá kell hidratálni, pedig nincs száraz bőröm, de amúgy nincs gond vele. Van kis fedése, egész jó.

Viszont az összes bolti BB közül én az Essence Pureskint ajánlanám, messze a legjobb, egyetlen gond hogy csak Müllerben kapható.

2013. márc. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier vált be! :)
2013. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!