Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » BES hajfesték: tapasztalatok?

BES hajfesték: tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam egy BES 6.6-os hajfestéket. Azt mondták, hogy ez félig-tartós (semi-permanens). Van egy olyan gyanúm, hogy nem fog kikopni... Eleinte a Garnier-t próbáltam ki. Nagyon tetszett a színe, de aligha egy hónap telt el és kikopott. Nem szeretném, ha ez is tovább tartana. Ugyanakkor azt írja, hogy "Csak fodrászok vásárolhatják." Akkor hogy adták el nekem? Ezek szerint itthon ne kísérletezzek vele? Kissé bizonytalan vagyok... Nektek mik a tapasztalataitok?

#hajfestés #vörös haj #BES hajfesték
2013. márc. 28. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó márka a BES, a 6.6 egy vörös szín, az mindenképp kikopik mosásokkal. Amúgy meg hülyeség hogy csak fodrász vásárolhatja, minden professzionális festékre ez van írva, ettől még bárki vehet ilyet. Használni meg ugyanúgy kell mint a drogériás dobozos festékeket.
2013. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon széép lett... már kopik is ki :D
2013. ápr. 18. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!