Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Dark Artban mennyit lehet...

A Dark Artban mennyit lehet számolni egy tetoválásra?

Figyelt kérdés
Mondjuk leginkább Sárközi érdekelne. Körülbelül sincs fingom sem az árakról, sehol se lehet semmi találni, tudom szokásos menj oda és kérdezd meg, de nem akarom égetni magam, ha bemondanak egy több száz ezres összeget, hogy jaj bocsi csóró vagyok, nekem ez sok.
2013. márc. 29. 01:15
 1/3 anonim ***** válasza:
hú, ha sárközihez akarsz menni akkor alsó hangon egy százassal számolj és minimum fél év várólistával. mondjuk a mérettől függ hogy mennyibe fog kerülni, de mivel külföldön is híres szalon/tetováló, k*rva drága lesz.
2013. márc. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából a fél hátamat szeretném, ha mondjuk bemondanak egy 4-500 ezres összeget, azt mondom jó, de azon felül már na.. csak ugye SEMMIT sem lehet tudni.
2013. márc. 29. 12:04
 3/3 nelliel tu válasza:
Én még nyáron voltam a szalonban, akkor azt mondták, hogy 10 000 Ft per óra (gondolom, hogy azóta nem változtak az árak). Nem kell attól tartani, hogy lekezelőek lesznek veled, nagyon kedvesek voltak, szóval nyugodtan bemehetsz érdeklődni.
2013. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!