Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát válasszak?...

Milyen frizurát válasszak? Szerintetek amit leírtam?

Figyelt kérdés

Végre eljutok egy mesterfodrászhoz és szeretnék jó frizurát kérni.

Hosszú, hátközép alá érő sötétbarna hajam van. Nagyon gyorsan nő.

Sajnos a régi fodrászom nagyon elrontotta novemberben, akkor váll alá ért.

Tömöttek lettek a hajvégeim, réteges, nagyon látszik hogy egyenes a végük és túl sok, vastagok a végek, oldalt van frufrum. Nincsenek átmenetek, hanem csak egyenesre van vágva és hol hosszabb hol rövidebb. Ergó csúnya.

Én arra gondoltam hogy legyen lépcsőzetes és tépett. Szeretném ha a hajam hátul V alakban menjen (nem tudom máshogy mondani) és mivel egyenes hajam van és kerek arcom elöl legyenek rövidebbek a tincsek áll alá érők, a frufrum rövidebb legyen, inkább ilyen homlokba lógó laza :) A végét is megtépetném és ritkíttatnám. Azon az oldalon szép átmenetben menjen lefelé. kb ilyen.

[link]

nem ennyire a szélén lenne a válaszék annyi különbséggel.


2013. márc. 29. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ez tetszik
2013. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pont ilyenre vágtam a hajam pár hónapja, tetszett is meg minden, viszont én nem bírtam hogy a hajam az arcomba lógott állandóan, nagyon zavaró volt, plusz hiába van alapból egyenes hajam, valahogy sose állt szépen, kikunkorodott, stb, így vasalhattam minden reggel. Hát nem tudom... nekem nem jött be, de attól még lehet hogy neked jó lesz.
2013. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!