Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el gyorsan...

Hogyan tüntessem el gyorsan az épp kijönni készülő pattanásomat?

Figyelt kérdés
Holnap Pestre megyek és szeretnék jól kinézni. Jelenleg is van két pattanásom, de azokat le lehet korrektorozni mivel azok már kicsik. Viszont ma vettem észre, hogy jön kifelé egy pattanásom és tuti hogy holnap lesz a legnagyobb és a legcsúnyább. Valaki tud valami jó módot az eltüntetésére?

2013. márc. 29. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kenj rá mézet.
2013. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták, méz! Jegeld le, moss arcot citromlé és uborkalé (turmixolj csomómentesre hámozott uborkát) keverékével, majd pár perc múlva ötlítsd le!
2013. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. márc. 29. 17:56
 4/6 anonim válasza:
Az alkohol is leszárítja,és fertőtleníti
2013. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha még nem késtem el és van rá lehetőség egy darab aloe verát tegyél rá nekem legfeljebb egy óra alatt elmulasztja
2013. márc. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Már nem aktuális, de biztos lesz még szükségem rá. :)
2013. ápr. 2. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!