Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ráctalanító krém hány éves...

Ráctalanító krém hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


24 éves lány vagyok, elég száraz a bőröm (mindig is az volt, kamaszkoromban sem volt rám jellemző a pattanásos arcbőr), és már észrevettem magamon miniatűr, halvány, ám számomra annál zavaróbb kis rácokat... korai lenne elkezdenem ráctalanító krémet használni? Ti hány évesen kezdtétek el?

Előre is köszi a válaszokat :)



#krém #ráctalanító
2013. márc. 29. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
22 éves kor kürül már több a lebontó folyamat mint az épitő persze még nem sokkal, de már átbillent a mérleg nyelve. A lényeg hogy ne mondjuk 50 éves bőrre való krémet használj hanem megelőzésre alakalmasat. (kozmetikus vagyok)
2013. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor kell elkezdeni amikor ráncaid vannak. Előtte nincs értelme, ha meg már vannak ráncok akkor várni nincs értelme.
2013. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
épp hogy nem akkor kell elkezdeni, mivel eltüntetni már nem lehet őket, legfeljebb halványitani. Épp az a lényeg hogy késleltetni kell a kialakulásukat.
2013. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Milyen krémet javasoltok? Vichy?
2013. márc. 29. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!