Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Több éves aknés hegek, barna...

Több éves aknés hegek, barna foltok eltüntetése házilag?

Figyelt kérdés
Köszönöm a tanácsokat! :)

2013. márc. 29. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Hámlasztással. Vannak erre való krémek.
2013. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Foltokra fehérítő krémek,szérumok, hegekre pedig Aha-s hámlasztó pakolások, krémek, glyco savas krém pl nagyon jó. 6-hónap alatt szerintem szépen látszana az eredmény.

Házilag nemigen tudsz mit kezdeni, max csinálsz bőrradírt szódabikarbónásat, vagy só-val radírozod le a bőröd, de azok ilyen problémára nem lesznek jók, saját tapasztalat, hogy hámlasztani kell a bőrt. 4000ft-8000ft-ig vannak ezek a krémek a gyógyszertárban. Elég sok tudom, de megéri. Szia

2013. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a burgonya levét! Nekem a 12 évvel ezelőtti hegeket hozta már-már teljesen rendbe!Egy próbát megér,én sem hittem volna,már az első alkalom után is nagyon drasztikus volt az eredmény...:)
2013. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszönöm! :) És ezt a burgonyás leves dolgot,hogyan csináltad pontosan??
2013. ápr. 11. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hámozz meg egy pici vagy közepes krumplit,reszeld le sajtreszelőn,csavard ki a levét és vatta segítségével vidd fel a megtisztított arcodra.:)Minden nap érdemes megcsinálni de max. 2naponta!Hidd el nem marad el a siker,tényleg látványos és minden nap egyre szebb:)
2013. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) De én úgy hallottam,h a krumpliban vannak méreg anyagok is...
2013. ápr. 11. 18:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van méreg anyag ha a krumpli héja alatt zöld és azt te nem hámozod le róla.De magában a krumpli sárga belseje nem tartalmaz méreganyagot.Pl tavasszal mikor az újkrumpli szezonja van,elvétve szokott lenni kisebb mérgezés országon belül,mert a "régi" újkrumplit ha csak késsel kaparva hámozzuk meg de az alatta lévő zöld részt nem hámozzuk le róla,bizony megmérgez :/ ilyenkor még ez a veszély nem fenyeget:)
2013. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ktoomi95 válasza:
mennyire működött neked?
2014. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem próbáltam...
2014. aug. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!