Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színezett hidratálót...

Milyen színezett hidratálót használjak ami viszonylag olcsó?

Figyelt kérdés
Ne tizenezres ázsiai BB-krémeket írjatok. Eddig a Garnier BB-t használtam, az jó is volt, de szeretnék mást is kipróbálni. Melyiket válasszam?
2013. márc. 30. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha száraz/normál bőröd van:

[link]


Ha zsíros bőröd van:

[link]


Mindkettő két árnyalatban kapható. Én a My Skin-t használom, a húgom a Pure Skin-t és teljes az elégedettség. :)

2013. márc. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő 600 Ft körül van. Magyarországon a Müller drogériában tudod beszerezni őket, Szlovákiában pedig a Dm-ben.
2013. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Száraz bőröm van, azt elfelejtettem. Ezzel szemeztem korábban is, akkor mindenképp meg fogom nézni :)
2013. márc. 30. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Essence Myskin tökéletes lehet száraz bőrre, nagyon jó és olcsó, de fedése alig van. Mondjuk szerintem megéri koreait is venni, nem kerül az sem tízezrekbe. 2000 ft körül is vannak. Nem sok érte mert tényleg jók és sokkal tovább is tart mint a boltiak, szóval ha így nézzük nem is drága.
2013. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!